Tekerlekli Ahşap Oyuncak Kutusu Ve Çocuk Odası Düzenleyici

Ürün Kodu : ham oyuncak kutusu
879,90 TL
Daha Fazla HobiMax

Boyanabilir Ahşap Oyuncak Kutusu Özellikleri

Ürün Ölçüleri 63x40x42 cm'dir.  4 tekerleği üzerinde kolaylıkla hareket ettirilir. Oyuncak kutusu olarak da değerlendirilebilir. Ahşapları kalındır.  Demonte halde, gerekli aparatlar ve vidalar ile birlikte gönderilir. Montajı oldukça kolaydır. Montaj şeması ürünle birlikte gönderilmektedir.

Çocuk Mobilyası Üzerine

Çocuk odası mobilyaları çocuklara; güven, cesaret, başarı, aidiyet, özgürlük, kullanıma veya depolamaya yönelik alternatif düşünebilme gibi bazı değerler kazandırabilir. Bu değerlerlerle birlikte çocuk kendini keşfedebilir, kişiliğini ve kimliğini oluşturması sağlanabilir. Örneğin, mekanda renk kullanımı çocuğun cinsiyetinin tercihlerini keskinleştirmesini, ergonomik boyutlandırma çocuğa özgürlük duygusunu, maceraya, yaratıcılığa dayalı, zengin uyarıcılar içeren oyun mekanları ise çocukların potansiyellerini ve sınırlarını keşfederek kendilerini tanımlamalarına olanak vermektedir.
Çocuklara uygun boyutlarda seçilen donatılar çocukların yeteneklerini erkenden keşfetmelerine, çevrelerini kolay kullanmalarına ve böylece özgüvenlerini pekiştirmelerine olanak verir.
Sonuç olarak; çocuk mobilyalarında ve donatılarında yapılan çalışma ile çocuk ergonomisi, hayal dünyası, yalınlık ve güvenlik gibi tasarım kriterlerinin önemli olduğu tespit edilmiştir.
Boyutlar (cm)
63 x 42 x 40
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.