Ahşap Oyuncak İlk Adım Market Arabası

Ürün Kodu : ilk adım arabası
639,90 TL
Daha Fazla HobiMax

Oyuncak Market Arabası Ölçüleri

En:30 cm
Boy:45 cm
Yükseklik 45 cm
Ürün 1. sınıf 18mm Atlantik çam ve Antrasit gri MDF'den üretilmiştir. Tutma yeri için doğal gürgen ağacı kullanılmıştır.
Tüm kenarlar ovalleştirilmiştir. Çocukların ellerine zarar verebilecek keskin kenarların önüne geçilmiştir.
Ürün demonte ve gerekli tüm vida ve tapalarıyla birlikte gönderilir.
Fotoğraflardaki çocuk mankenimiz 3.5 yaşında ve 105 cm boyundadır.

Çocuk Mobilyası Üzerine

Çocuk odası mobilyaları çocuklara; güven, cesaret, başarı, aidiyet, özgürlük, kullanıma veya depolamaya yönelik alternatif düşünebilme gibi bazı değerler kazandırabilir. Bu değerlerlerle birlikte çocuk kendini keşfedebilir, kişiliğini ve kimliğini oluşturması sağlanabilir. Örneğin, mekanda renk kullanımı çocuğun cinsiyetinin tercihlerini keskinleştirmesini, ergonomik boyutlandırma çocuğa özgürlük duygusunu, maceraya, yaratıcılığa dayalı, zengin uyarıcılar içeren oyun mekanları ise çocukların potansiyellerini ve sınırlarını keşfederek kendilerini tanımlamalarına olanak vermektedir.
Çocuklara uygun boyutlarda seçilen donatılar çocukların yeteneklerini erkenden keşfetmelerine, çevrelerini kolay kullanmalarına ve böylece özgüvenlerini pekiştirmelerine olanak verir.
Sonuç olarak; çocuk mobilyalarında ve donatılarında yapılan çalışma ile çocuk ergonomisi, hayal dünyası, yalınlık ve güvenlik gibi tasarım kriterlerinin önemli olduğu tespit edilmiştir.
Boyutlar (cm)
45 x 45 x 30
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.