Dekoratif Uçak Raf

Ürün Kodu : uçak raf
579,90 TL
Daha Fazla HobiMax
Daha Fazla Çocuk Odası Rafı

Dekoratif Uçak Rafı Özellikleri

Ürün üst rafı 70 cm, alt rafı, 60 cm boyunda, 15 cm derinliktedir. Antrasit Gri 1. sınıf 18 mm lam mdf kullanılarak üretilmiştir. Ürün demonte halde ve gerekli vidda ve vida başı için renk uyumlu tapaları ile birlikte gönderilir.

Çocuk Mobilyası Üzerine

Çocuk odası mobilyaları çocuklara; güven, cesaret, başarı, aidiyet, özgürlük, kullanıma veya depolamaya yönelik alternatif düşünebilme gibi bazı değerler kazandırabilir. Bu değerlerlerle birlikte çocuk kendini keşfedebilir, kişiliğini ve kimliğini oluşturması sağlanabilir. Örneğin, mekanda renk kullanımı çocuğun cinsiyetinin tercihlerini keskinleştirmesini, ergonomik boyutlandırma çocuğa özgürlük duygusunu, maceraya, yaratıcılığa dayalı, zengin uyarıcılar içeren oyun mekanları ise çocukların potansiyellerini ve sınırlarını keşfederek kendilerini tanımlamalarına olanak vermektedir.

Çocuklara uygun boyutlarda seçilen donatılar çocukların yeteneklerini erkenden keşfetmelerine, çevrelerini kolay kullanmalarına ve böylece özgüvenlerini pekiştirmelerine olanak verir.

Sonuç olarak; çocuk mobilyalarında ve donatılarında yapılan çalışma ile çocuk ergonomisi, hayal dünyası, yalınlık ve güvenlik gibi tasarım kriterlerinin önemli olduğu tespit edilmiştir.

Boyutlar (cm)
70 x 20 x 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.