Çocuk Aktivite Oyun ve Çalışma Masa Sandalye Takımı

Ürün Kodu : atlantik beyaz
939,90 TL
Daha Fazla HobiMax

Aktivite Masası Özellikleri

Masa Üst Çalışma alanı ölçüleri : 50cm X 40 cm

Masa Yükseklik: 48 cm

Sandalye Oturma Alanı: 30cm x 25 cm

Sandalye Oturma Alanı Yerden Yükseklik : 25 cm

Masa ve Sandalyeler 1. Sınıf Atlantik Çam ve Beyaz 18 mm Mdf Malzemeden üretilmiştir. Çocuklara zarar vermemesi için tüm kenarlar ovalleştirilmiştir.

Montaj için gerekli vidalar ürünle birlikte gönderilmektedir. Kurulumu oldukça basittir.

Çocuk Mobilyası Üzerine

Çocuk odası mobilyaları çocuklara; güven, cesaret, başarı, aidiyet, özgürlük, kullanıma veya depolamaya yönelik alternatif düşünebilme gibi bazı değerler kazandırabilir. Bu değerlerlerle birlikte çocuk kendini keşfedebilir, kişiliğini ve kimliğini oluşturması sağlanabilir. Örneğin, mekanda renk kullanımı çocuğun cinsiyetinin tercihlerini keskinleştirmesini, ergonomik boyutlandırma çocuğa özgürlük duygusunu, maceraya, yaratıcılığa dayalı, zengin uyarıcılar içeren oyun mekanları ise çocukların potansiyellerini ve sınırlarını keşfederek kendilerini tanımlamalarına olanak vermektedir.

Çocuklara uygun boyutlarda seçilen donatılar çocukların yeteneklerini erkenden keşfetmelerine, çevrelerini kolay kullanmalarına ve böylece özgüvenlerini pekiştirmelerine olanak verir.

Sonuç olarak; çocuk mobilyalarında ve donatılarında yapılan çalışma ile çocuk ergonomisi, hayal dünyası, yalınlık ve güvenlik gibi tasarım kriterlerinin önemli olduğu tespit edilmiştir.

Boyutlar (cm)
50 x 48 x 40
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.